JOANNA TRACZ O PRACY Z AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW

- Zapasy są z nami od zawsze, to sport dla każdego, ponadczasowy i uniwersalny. Piękny, bo klasyczny i wolny, bo nie dyktowany żadną chwilową modą. - powiedziała Joanna Tracz, menadżer AZ SUPRA BROKER Wrocław.

- Trwa gorący okres przygotowań do kolejnego sezonu PWPW KLZ, czy w kolejnym sezonie ujrzymy jeszcze silniejszą drużynę AZ SUPRA BROKERS Wrocław, czy szykujecie niespodzianki w składzie, czy też personalnie nie przewidujecie zmian w drużynie, w porównaniu z pierwszym sezonem Ligi?
Joanna Tracz: W nowym sezonie w drużynie będą walczyli zawodnicy i zawodniczki z zagranicy. Na ten moment nie zdradzę jeszcze nazwisk, ale potwierdzam, że szykujemy zmiany i będą niespodzianki :) Mam nadzieję, że uda się nam pozytywnie zaskoczyć widzów PWPW KLZ oraz fanów wrocławskiej drużyny.

- Jakie są przedsezonowe założenia wrocławskiej drużyny?
JT: Naszym założeniem jest iść do przodu, wzmacniać drużynę tak, by stworzyć zawodnikom w Polsce świetne pole do rywalizacji na najwyższym poziomie. Oczywiście chcielibyśmy wygrywać, ale na dzień dzisiejszy nie jest to priorytetem. Dzisiaj, dzięki możliwości brania udziału w rozgrywkach PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, chcemy organizować niezapomniane i emocjonujące spektakle zapaśnicze. Zależy nam na tym by walki na wysokim poziomie oraz praca nad coraz lepszą organizacją meczów przyczyniły się do wzrostu popularności tego sportu na Dolnym Śląsku i w całym kraju, gdyż jest to szansa na otwarcie wielu nowych perspektyw dla zawodników oraz zachęcenia dzieci i młodzieży do uprawiania tej dyscypliny sportu. Zwycięstwa przyjdą z czasem. Cel, który przyświeca mi w pracy menadżera drużyny to - tchnąć we wrocławskie zapasy nowego ducha i jednocześnie przypomnieć, a nawet uświadomić ludziom, że zapasy są z nami od zawsze, że jest to sport dla każdego, ponadczasowy i uniwersalny. Piękny, bo klasyczny i wolny, bo nie dyktowany żadną chwilową modą.

- Zawodnicy, zawodniczki, których z pewnością ujrzymy w barwach AZ SUPRA BROKERS, postacie, które będą stanowić o sile wrocławskiej ekipy.
JT: Na pewno ujrzymy ekipę z naszego partnerskiego klubu WKS Śląsk Wrocław czyli Dawida Karecińskiego, Michała Tracza, Dawida Klimka, Łukasza Banaka, Kamila Kościółka, Eryka Maja, Erwina Imbierskiego. Co do reszty… niech pozostanie to jeszcze przez chwilę naszą słodką tajemnicą.

- Jest pani jedyną kobietą, w męskim towarzystwie menadżerów ekip zapaśniczej ligi PWPW KLZ. Jak pracuje się Pani, w świecie twardych męskich charakterów?
JT: Podobno kobiety łagodzą obyczaje. Mam nadzieję, że tak jest i będzie także w moim przypadku. Cieszę się, że jako kobieta mogę wnieść nowe spojrzenie w męski świat sportu walki. Czasami dobrze jest zobaczyć coś, czego jest się częścią od dawna z nieco innej perspektywy. Zapasy zawsze były bliskie mojemu sercu, ale nie byłam wcześniej mocno związana ze sportem, raczej kroczyłam w życiu własną ścieżką. Myślę, że również dzięki temu udaje mi się spojrzeć na to wszystko z dystansu. W pracy menadżera drużyny nie jestem sama. Na co dzień otrzymuję wiele wsparcia od mojego taty Józefa Tracza i całej mojej rodziny. Niezwykle ważne jest też zaangażowanie członka zarządu klubu Tomasza Kaczmarskiego, który od początku jest z nami oraz niezwykła pomoc i wiara Rafała Holanowskiego Prezesa Zarządu Supra Brokers. Nie mogę również nie wspomnieć o radach i wsparciu Damiana Fedorowicza - prezesa PWPW KLZ oraz jego małżonki.

W zeszłym sezonie bardzo dobrze współpracowało mi się z całą drużyną AZ Supra Brokers Wrocław oraz z działaczami, trenerami i zawodnikami WKS-u, którzy angażowali się w organizacje zawodów i kibicowali swoim kolegom. Chętnie uczestniczyli też w organizowanych przeze mnie sesjach zdjęciowych i wywiadach. Otrzymałam wiele pomocy. Wszystkim osobom zaangażowanym jestem ogromnie wdzięczna i mam nadzieję, że będę mogła na nich liczyć również w tym sezonie.

Podsumowując, w męskim gronie pracuje mi się bardzo dobrze i spotykam się z życzliwością oraz pozytywnymi reakcjami środowiska zapaśniczego na moje zaangażowanie.

- Proszę zachęcić w kilku zdaniach wrocławskich sympatyków sportów walki, by przychodzili na Wasze mecze i dopingowali zapaśniczej reprezentacji AZ SUPRA BROKERS Wrocław.
JT: Na nowy sezon PWPW KLZ tworzymy mocną drużynę. Oprócz znanych zawodników ze Śląska Wrocław pojawią się nowe twarze. Zawodnicy i zawodniczki z rożnych państw będą walczyć w drużynie AZ Supra Brokers Wrocław, na naprawdę wysokim poziomie sportowym. Z tego co wiem to nie tylko my staramy się o wzmocnienie swojej drużyny, a więc rywalizacja z pewnością będzie zacięta. Zapraszam zatem kibiców do przychodzenia na mecze i śledzenia naszej drużyny w TVP Sport i na Sport Zonie. W tym sezonie mamy zamiar Was zaskoczyć nie tylko sportowo ale i organizacyjnie. Przygotujemy mecze z bardzo efektowną oprawą i wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

- Serdecznie dziękuję i życzę sukcesów sportowych i organizacyjnych całej ekipie AZ SUPRA BROKERS Wrocław.
JT: Pozdrawiam.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.