PS: GADŻIJEW W 20 NOMINOWANYCH

Zapaśnik Magomedmurad Gadżijew znalazł się w "20" nominowanych sportowców 83. plebiscytu "Przeglądu Sportowego". Nazwisko zwycięzcy poznamy na tradycyjnej Gali Mistrzów Sportu 6 stycznia 2018 roku.

W ubiegłym roku Magomedmurad Gadżijew został wicemistrzem świata (65kg) oraz Europy (70kg) w stylu wolnym. Wśród nominowanych znalazła się m.in zwyciężczyni 82. plebiscytu Przeglądu Sportowego - Anita Włodarczyk, kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski - Robert Lewandowski czy też żużlowy wicemistrz śwoata - Patryk Dudek.

Nazwisko zwycięzcy poznamy na tradycyjnej Gali Mistrzów Sportu 6 stycznia 2018 roku. Głosować będzie można tradycyjną metodą – przez dołączony do papierowego wydania "PS" i "Faktu" kupon (pierwszy pojawi się już w piątkowej gazecie), za pośrednictwem naszego serwisu specjalnego plebiscyt.przegladsportowy.pl oraz strony polsatsport.pl. Ponadto postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników, umożliwiając głosowanie za pomocą SMS już od pierwszego dnia Plebiscytu.

Przed rokiem nominowana była brązowa medalistka olimpijska, Monika Michalik, której nie udało się wejść do czołowej "10".

Także głosujemy na Gadżijewa!

fot. PZZ

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.