MŚ: TRZY POLKI POWALCZĄ DZIŚ O MEDALE

Redakcja, Informacja własna

2017-08-24

Dzisiaj mamy czwarty dzień rywalizacji podczas paryskich mistrzostw świata w zapasach. Rozegrane zostaną zawody w czterech kategoriach wagowych kobiet, a wśród zawodniczek będzie można zobaczyć trzy Polki: Roksanę Zasinę, Katarzynę Mądrowską i Annę Łukasiak.

Mądrowska w rundzie kwalifikacyjnej zmierzy się z reprezentantką Szwecji, Malin Mattsson. Jeśli wygra pojedynek to w drugiej rundzie stanie naprzeciw Chinki, Yazhen Sun lub Bułgarki, Mimi Hristovej. Pierwsza walka Mądrowskiej to pojedynek numer 427 na macie A.

Zwyciężczyni Poland Open, Roksana Zasina w pierwszej walce zmierzy się z zawodniczką z Kolumbii, Carlonią Castillo Hidalgo. Jeśli pokona zawodniczkę z Ameryki Południowej to w 1/8 finały spotka się z lepszą z pary Leyla Gurbanova, Sumeyya Zeybek Sezer, czyli lepszej ze starcia azersko- tureckiego. Pojedynek Zasiny to walka numer 475 na macie C.

Ostatnia nasza reprezentantka, Anna Łukasiak w pierwszym pojedynku, który jest oznaczony numerem 498 na macie D, spotka się z Thi Ha Phuong Pham z Wietnamu. Jeśli wygra ten pojedynek, to w kolejnej rundzie zmierzy się ze zwyciężczynią walki pomiędzy zawodniczką z Kazachstanu, Zhuldyz Eshimovą i Caroline Sores Melo z Brazylii.