PWPW KLZ: ALEKSANDRA WÓLCZYŃSKA W BUDOWLANYCH

Brązowa medalista mistrzostw świata juniorów w zapasach, Aleksandra Wólczyńska będzie jednak rywalizować w kolejnym sezonie PWPW Krajowej Ligi Zpaśniczej. Zawodniczka LUKS Suples Kraśnik będzie reprezentować barwy Budowlanych Łódź w nadchodzącym sezonie rozgrywek, które rozpoczną się 19 września.

Wólczyńska w tym roku zdobyła nie tylko brązowy medal na mistrzostwach świata juniorów ale może pochwalić się również srebrnym medalem wywalczonym na mistrzostwach Euorpy. Trenująca na lubelszczyźnie, stolicy polskich zapasów, zawodniczka jest utytułowaną zapaśniczką w niższych kategoriach wiekowych. Jest teraz bardzo mocnym wzmocnieniem drużyny z Łodzi, dla której będzie występować w roli jokera. 

Cały czas trwa okno transferowe w PWPW KLZ. Jak na razie mieliśmy kilka ciekawych transferów. Z powodu wycofania się z rozgrywek klubu AKS Białogard nowych klubów musieli szukać jeden z najlepszych obecnie polskich wolniaków, Murad Gadzhiev oraz Zbigniew Baranowski. Obydwaj zasilili kadrę zeszłorocznego mistrza Polski, AKSu Wrestling Team Piotrków Trybunalski. Ponadto broniąca tytułu drużyna wzmocniła się medalistą Igrzysk Olimpijskich z Rio de Janeiro, Zhanem Beleniukiem z Ukrainy. 

Kompletowanie składów wciąż trwa i zapowiada się naprawdę emocjonująca rywalizacja na światowym poziomie w PWPW KLZ. Podobnie jak przed rokiem rozgrywki ligi będzie można śledzić za pośrednictwem TVP Sport oraz telewizji internetowej SportZona.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.