RYSZARD WOLNY: BĘDZIEMY WALCZYĆ O MEDAL W KLZ

Specjalnie dla kibiców PWPW KLZ, mistrz olimpijski, Ryszard Wolny! Menadżer drużyny MZK Unia Racibórz o przygotowaniach ekipy MZK Unia Racibórz do kolejnego sezonu ligi.

Śląska drużyna z tytułem wice Mistrza Polski, to z pewnością zasłużony i wywalczony w meczach stojących na najwyższym poziomie sportowym sukces. Stoimy na progu nowego sezonu PWPW KLZ, czy Unia Racibórz pokusi się o Tytuł Mistrza Polski PWPW KLZ sezonu 2017/2018?

Czy Unia wywalczy tytuł mistrza Polski, to wszystko zależy od tego jaki skład uda nam się skompletować. Wiem, że wszystkie drużyny mocno się wzmacniają, jest sporo transferów zawodników z zagranicy i rywalizacja w nadchodzącym sezonie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Na pewno będziemy chcieli powalczyć o tytuł mistrzowski, ale z jakim skutkiem, to się okaże.

Zawodniczki, zawodnicy, którzy stanowić będą trzon śląskiej ekipy, na kim opieracie budowę drużyny na II sezon PWPW KLZ?

O nazwiskach nie chciałbym jeszcze mówić. Mogę tylko powiedzieć, że nasze barwy oprócz zawodników krajowych reprezentować będą zapaśnicy z Białorusi, Niemiec i Węgier.

Panie Ryszardzie, w Pana ocenie, czy Unia Racibórz to drużyna ,która będzie jeszcze silniejsza i jakie mecze grupowe Unii zapowiadają się najciekawiej? Gdzie walka o ligowe punkty zapowiada się wielkim zapaśniczym spektaklem?

Jestem przekonany, że emocji w żadnym meczu nie zabraknie. Dużo spodziewamy się po spotkaniach z AZS AWF Warszaw i AZS Supra Brokers Wrocław. To będą trudne zawody i myślę, ze w tych meczach będziemy szukać swoich szans na wyjście z grupy z pierwszego miejsca, bo to jest bardzo ważne

Zgodnie już z przedsezonową tradycją proszę o zachęcenie kibiców, sympatyków sportów walki do przybycia na Wasze mecze i doping dla Waszej drużyny.

Zapraszam serdecznie wszystkich kibiców na mecze z udziałem naszej drużyny. Miniony sezon dostarczył wielu emocji, a ten zapowiada się jeszcze bardziej intrygująco. Dlatego zachęcam wszystkich fanów naszej drużyny do pojawienia się na trybunach, na meczach z udziałem MKZ Unia Racibórz. Wspierajcie nas, dopingujcie, bądźcie naszym kolejnym zawodnikiem.

Dziękujemy serdecznie za krótkie sprawozdanie z przygotowań i życzymy drużynie mistrza olimpijskiego kolejnego udanego sezonu w PWPW KLZ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.