TWG 2017: BEZ MEDALI W SUMO W KATEGORII OPEN

Nasi  reprezentanci - w większości bardzo szybko odpadli z rywalizacji. Najlepiej spisał się Jacek Piersiak, który dotarł do ćwierćfinału i dzielnie spisał się w repasażach.

Po wczorajszych brązowych medalach Magdaleny Maciosi Pawła Wojdy Biało - Czerwoni walczyli dziś w kategorii open. Niestety, większości bardzo szybko odpadli z rywalizacji.

Wśród kobiet najlepiej radziła sobie Joanna Mazurek. Ostatecznie odpadła w 1/8 finału. W 1/16  zawodami pożegnały się Marina Rozum, Monika Skiba i Olimpia Robakowska, a w 1/32 Aleksandra  Rozum i Magdalena Macios. W repasażach walczyły jeszcze Robakowska i Mazurek, ale nie udało im  się awansowad do strefy medalowej. W finale kobiet Rosjanka Anna Poljakowa pokonała Ukrainkę Ivannę Berezowską.

W  rywalizacji  mężczyzn  do  dwierdfinału  dotarł  Jacek  Piersiak.  Następnie  dobrze  spisywał  się w repasażach, ale doznał porażki w ostatniej rundzie. Na 1/16 finału udział w zawodach zakooczył  Michał Luto, a w 1/32 z turniejem pożegnali się Patryk Swora, Paweł Wojda i Aron Rozum. Triumfował Rosjanin Vasilij Margiew, który zwyciężył w finale swojego rodaka Batyra Altyjewa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.